Hidrotransformatoru remonts

Hidrotransformatoru remonts

Hidrotransformātoru restaurācija.

Hidrotransformātors (turpmāk tekstā HT) – sarežģīts, gluži tāpat kā automātiskā transmisija, mehānisms kurš kalpo galvenokārt lai pārnestu griezes momentu no dzinēja uz transmisiju.Vienkāršoti ņemot HT ir hidraulisks sajūgs.Ar HT palīdzību , bez pārrāvumiem tiek palielināts griezes moments izejošajā assī, vienlaikus saglabājot konstantus apgriezienus dzinējam.

HT sastāv no: sūkņa ''rata'' (augšējais), turbīnes (apakšējais), reaktora (vidējais).Mūsdienu transmisiju HT tiek izmantots arī virzulis, ar kā palīdzību tiek bloķēts HT, līdz ar to sasniedzot degvielas ekonomiju.

Sākot ar 2000.gadu mēs piedavājam HT restaurācijas pakalpojumus, kā arī vienkārši HT pārbaudi.Līdz šim HT restaurācijai lielakoties tika sūtīti uz ASV vai Poliju, kas aizņēma 2-5 nedēļas.Pie mums vidējais termiņš HT remontam ir 2-3 darba dienas.Visas rezerves daļas, (gultņus, frikcijas diskus, bukses, blīvslēgus blīvgredzenus u.c.) nepieciešamās HT remontam mēs saņemam tieši no izgatavotājrūpnīcām, kas dalās ar mums pieredzē un niansēs visā kas saistīts ar HT remontu.Uz doto brīdi mums ir paliels apmaiņas HT fonds, t.i,. atdodot remontā HT saņemat pretī jau gatavu HT, tadejādi ekonomējot laiku un līdz ar to arī naudu.

 

© 2024, SIA "RAAP". Все права защищены.
Hosted by web-design.lv