Diagnostika

Diagnostika

DIAGNOSTIKA


Lai pareizi noteiktu transmisijas defektu, šī defekta iemeslus, vai vismaz, tā novēršanas aptuvenas izmaksas, nepieciešams veikt diagnostiku. AAK diagnostika ietver šādus posmus:
-vispārēja stāvokļa pārbaude, AAK eļļas līmeņa un kvalitātes pārbaude. Šī pārbaude ļauj pēc eļļas krāsas, smakas, viskozitātes, kā arī pēc piemaisījumu esamības iepriekš noteikt defektu. Parasta eļļas krāsa ir rozīgi-sarkanīga.
-datordiagnostika. Šāda diagnostika ļauj pārbaudīt visu elektroniskās vadības sistēmu (devēji, instalācija, solenoīdi, vadības dators) un noteikt bojātus elementus.

-testa izbraukums. Šis pārbaudes veids ļauj noteikt AAK darba kvalitāti un pārnesumu pārejas momentu saderību. Kas ir patiesi nepieciešams. Jo pat raksturīgu, jau iepriekš noteiktu defektu gadījumā, nepieciešams zināt pārnesumu kvalitāti, lai remonta laikā pievērstu pastiprinātu uzmanību šim aspektam.


AAK ražotāji izstrādā veselu rindu diagnostikas procedūru savām ātrumkārbām. Protams, pastāv bāzes diagnostikas operācijas, kopējās visiem AAK veidiem, tomēr, pastāv arī dažādas metodikas, piemērotas katram konkrētam modelim, ko nosaka tā tehniskais raksturojums, atbilstoši konstrukcijas īpatnībām vai automobīlim, kam AAK uzstādīta un t.t. Nevienmēr viena modeļa ātrumkārbas rezerves daļas derēs tādas pašas ātrumkārbas atjaunošanai, kas uzstādīta pavisam cita modeļa automobīlim, vai automobīlim ar citu dzinēju.

Tādēļ viens no vissvarīgākajiem speciālista profesionālisma rādītājiem ir bojājumu pareizās identifikācijas prasme, ar kuras palīdzību tiek noteiktas atbilstošas diagnostikas operācijas, kā arī remonta kompleksa pasūtījums.
AAK diagnostika tiek veikta izmantojot speciālas funkcionālas metodes. Sistēmas skenera izmantošana, ļauj noteikt konkrētus vadības sistēmas bojājumus, tiek pielietotas arī citas metodikas.

Dažos gadījumos, remonta veikšanas taktikas un precīzai bojājumu notekšanai, ar «diagnostiku» apzīme pilnu AAK defektāciju. Tas notiek daļējas vai pilnīgas izjaukšanas, kā arī AAK noņemšanas gadījumā.
 

Pēc AAK diagnostikas pabeigšanas, kad traucējumu iemesli ir noteikti, mūsu speciālisti apspriež metodes, kas tiks pielietotas problēmu risināšanai, tieši ar auto īpašnieku. AAK diagnostikai pielieto komplekso pieeju, kuras ietvaros tiek veikta vesela rinda pasākumu, automātiskās atrumkārbas stāvokļa novērtēšanai.


Griezieties mūsu autoservisā un mūsu speciālisti kvalitatīvi un profesionāli veiks Jūsu AAK pilnu diagnostiku!

© 2024, SIA "RAAP". Все права защищены.
Hosted by web-design.lv