Par mums


Īsumā  vēsture

Uzņēmums RAAP tika nodibināts 2007.gada novembrī. Uzņēmuma dibinātāji ir cilvēki ar lielu pieredzi automātisko un mehānisko transmisiju remonta biznesā, kas arī ir uzņēmuma darbības pamatā.
Neskatoties uz salīdzinoši neilgo servisa darbības laiku, uzņēmums ir spējīgs nodrošināt vissaugstāko kavalitāti veiktajiem auto remonta darbiem. Meistari, strādājot servisā 15-20 gadus, ir pierādījuši savu prasmi tieši šajā, specifiskajā biznesa jomā.
 

Uz doto brīdi spējam nodrošināt klientus ar pieciem autopacēlājiem, četrām,pilnībā aprīkotām darba vietām transmisiju remontam kā arī ar metālapstrādes cehu. Augstas kvalifikācijas autoelektriķis veic visu veidu darbus kas pakārtoti auto elektriskajai vadībai, tai skaitā diagnostiku un vadības bloku remontu. Hidrotransformatoru (parasti sauktas par muftām) remonta cehā, kas aprīkots ar dažādiem specifiskiem agregātiem darbojas meistari, kuru padomos ieklausās pat mūsu partneri Eiropā.
 

Bez augstāk minētajiem pakalpojumiem, piedāvājam pārbaudīt gan transmisijas darbību veicot testa braucienu, gan vizuālo apskati uz pacēlaja, kā arī, pieslēdzot diagnostikas aparatūru.Vajadzības gadījumā nodefektēsim un sastādīsim remonta tāmi jebkurai transmisijai un agregātam pirms montāžas. Veicam pilnīgu auto sagatavošanu tehniskajai apskatei un laimīgajam auto īpašniekam auto atgriezīsim jau ar tehniskās apskates uzlīmi logā!
 

Vajadzīgās rezerves daļas transmisijām tiek pasūtītas un saņemtas bez starpniekiem no izgatavotājrūpnīcām, kā arī no lielākajām Eiropas un Amerikas noliktavām. Šī iemesla pēc saviem klientiem varam piedāvāt viselastīgāko un izdevīgāko cenu klāstu.

Servisā strādā kvalificēts un pieredzējis personāls. Daudzi uzņēmuma darbinieki pastāvīgi turpina paaugstināt savu profesionālo kvalifikāciju un zināšanu līmeni starptautiskos semināros un treningos, kas ļauj mums būt konkurētspējīgiem savā nozarē un Latvijas tirgū.

Augsts apkalpošanas līmenis, termiņu ievērošana, klientu vēlmju apmierināšana un kvalitātes garantijas – tas ir mūsu uzņēmuma darbības pamats!
 

© 2023, SIA "RAAP". Все права защищены.
Hosted by web-design.lv